š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Kohou Green Solid Viscose Area Rug
| Collection: | Anjang |
|---|---|
| Colors: | Yellow, Mustard, Olive |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.18" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Kohou Green Solid Viscose Area Rugā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Anjang |
|---|---|
| Colors: | Yellow, Mustard, Olive |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.18" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























