š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Kokstad Area Rug - Clearance
| Collection: | Kokstad |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Blue, Beige, Rust, Dark Red, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.02" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Kokstad Area Rug - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kokstad |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Blue, Beige, Rust, Dark Red, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.02" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |























