š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Laran Taupe Distressed Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Laran |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Blush Pink, Slate Gray, Taupe, Charcoal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Laran Taupe Distressed Washable Area Rug - Clearanceā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Laran |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Blush Pink, Slate Gray, Taupe, Charcoal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.25" |























