🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


















Lenzburg Faux Silk Abstract Rug
| Collection: | Lenzburg |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Mustard, Gray, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Viscose, 30% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $48.65
Original: $139.00
-65%Lenzburg Faux Silk Abstract Rug—
$139.00
$48.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lenzburg |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Mustard, Gray, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Viscose, 30% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |























