š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Likoa Ivory Floralnature Machine Woven Polyester Washable Area Rug
| Collection: | Dervla |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Coral, Sage, Sky Blue, Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.24" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Likoa Ivory Floralnature Machine Woven Polyester Washable Area Rugā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Dervla |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Coral, Sage, Sky Blue, Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.24" |























