





Livabliss Chester Machine Woven Surya CHE-2313 Area Rug - Clearance
| Colors: | Navy, Sky Blue, Charcoal, Sage, Beige |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
Original: $129.00
-65%$129.00
$45.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Navy, Sky Blue, Charcoal, Sage, Beige |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |











