
The Vintage Edit II Machine Woven Rachel Zoe x LIVABLISS RZDT-2301 Area Rug
| Colors: | Chestnut, Sandstone, Ivory, Sage |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.71" |
Original: $190.00
-65%$190.00
$66.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Chestnut, Sandstone, Ivory, Sage |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.71" |












