



Mountain Home Machine Woven Mossy Oak x LIVABLISS MTH-1018 Area Rug - Clearance
| Colors: | Olive, Black, Beige |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | U.S.A. |
| Thickness: | 0.35" |
Original: $72.60
-65%$72.60
$25.41Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Olive, Black, Beige |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | U.S.A. |
| Thickness: | 0.35" |











