
Rivoli Machine Woven Elle Decor x LIVABLISS EDRV-2302 Area Rug
| Colors: | Olive, Cream |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.59" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Olive, Cream |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.59" |












