š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Marlene Machine Woven Becki Owens x LIVABLISS BOMN-2301 Area Rug
| About: | Enhance your space with this thoughtfully crafted piece. This piece is crafted from Polyester using machine woven construction available in Dark Brown, Beige, Tan, Dark Red, Black with traditional style Made in Turkey. |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Beige, Tan, Black, Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Marlene Machine Woven Becki Owens x LIVABLISS BOMN-2301 Area Rugā
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| About: | Enhance your space with this thoughtfully crafted piece. This piece is crafted from Polyester using machine woven construction available in Dark Brown, Beige, Tan, Dark Red, Black with traditional style Made in Turkey. |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Beige, Tan, Black, Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |























