š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now











McColl Hand Knotted Wool Blend Rug - Clearance
| Collection: | McColl |
|---|---|
| Colors: | Cream, Pale Pink, Teal, Dark Red, Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%McColl Hand Knotted Wool Blend Rug - Clearanceā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | McColl |
|---|---|
| Colors: | Cream, Pale Pink, Teal, Dark Red, Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 1" |























