š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Meyly Pink & Green Washable Area Rug
| Collection: | Meyly |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Coral, Ivory, Teal, Blush Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Meyly Pink & Green Washable Area Rugā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Meyly |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Coral, Ivory, Teal, Blush Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.25" |























