🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now























Neyland Washable Area Rug
| Collection: | Neyland Washable |
|---|---|
| Colors: | Red, Navy, Ice Blue, Ivory, Peach, Lime Green |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.09" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Neyland Washable Area Rug—
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Neyland Washable |
|---|---|
| Colors: | Red, Navy, Ice Blue, Ivory, Peach, Lime Green |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.09" |























