š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Okaton Area Rug - Clearance
| Collection: | Okaton |
|---|---|
| Colors: | Tan, Olive, Beige, Burgundy, Mustard |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $34.65
Original: $99.00
-65%Okaton Area Rug - Clearanceā
$99.00
$34.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Okaton |
|---|---|
| Colors: | Tan, Olive, Beige, Burgundy, Mustard |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
| Fringe Length: | 1" |























