š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Parkhill Area Rug - Clearance
| Collection: | Parkhill |
|---|---|
| Colors: | Olive, Mustard, Peach, Rust, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $31.15
Original: $89.00
-65%Parkhill Area Rug - Clearanceā
$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Parkhill |
|---|---|
| Colors: | Olive, Mustard, Peach, Rust, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |























