š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Peacham Area Rug - Clearance
| Collection: | Peacham |
|---|---|
| Colors: | Olive, Navy, Dark Red, Dusty Pink, Light Brown, Sky Blue |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 90% NZ Wool, 10% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $34.65
Original: $99.00
-65%Peacham Area Rug - Clearanceā
$99.00
$34.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Peacham |
|---|---|
| Colors: | Olive, Navy, Dark Red, Dusty Pink, Light Brown, Sky Blue |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 90% NZ Wool, 10% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 1" |























