š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Pirro Premium Wool Blend Rug
| Collection: | Pirro |
|---|---|
| Colors: | Beige, Tan, Cream |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 65% Viscose, 35% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $31.15
Original: $89.00
-65%Pirro Premium Wool Blend Rugā
$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Pirro |
|---|---|
| Colors: | Beige, Tan, Cream |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 65% Viscose, 35% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























