š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Powbl Blue Floralnature Machine Woven Polyester Washable Area Rug
| Collection: | Fyodor |
|---|---|
| Colors: | Light Blue, Coral, Sage, Yellow, Blush Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Contemporary |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.12" |
Select Title
From $59.00
Powbl Blue Floralnature Machine Woven Polyester Washable Area Rugā
$59.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Fyodor |
|---|---|
| Colors: | Light Blue, Coral, Sage, Yellow, Blush Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Contemporary |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.12" |























