š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Our PNW Home Rainier Damask Light Brown Washable Rug
| Collection: | Rainier |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $69.00
Our PNW Home Rainier Damask Light Brown Washable Rugā
$69.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Rainier |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























