š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Redondo Premium Hand Knotted Jute Carpet - Clearance
| Collection: | Redondo |
|---|---|
| Colors: | Black, Beige, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.45" |
Select Title
From $99.00
Redondo Premium Hand Knotted Jute Carpet - Clearanceā
$99.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Redondo |
|---|---|
| Colors: | Black, Beige, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.45" |























