š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Redvale Area Rug - Clearance
| Collection: | Redvale |
|---|---|
| Colors: | Teal, Burgundy |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 60% Wool, 40% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.23" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.23" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Redvale Area Rug - Clearanceā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Redvale |
|---|---|
| Colors: | Teal, Burgundy |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 60% Wool, 40% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.23" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.23" |























