š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now















Washable Handmade Wool Rug - Brown - Clearance
| Collection: | Cicily |
|---|---|
| Colors: | Beige, Taupe, Sandstone |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.7" |
| Styles: | Contemporary |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.98" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Washable Handmade Wool Rug - Brown - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cicily |
|---|---|
| Colors: | Beige, Taupe, Sandstone |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.7" |
| Styles: | Contemporary |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.98" |























