🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



















Rhun Washable Area Rug
| Collection: | Rhun |
|---|---|
| Colors: | White, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polypropylene, 30% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Rhun Washable Area Rug—
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Rhun |
|---|---|
| Colors: | White, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polypropylene, 30% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |























