š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Skipwith Area Carpet - Clearance
| Collection: | Skipwith |
|---|---|
| Colors: | Light Sage, Medium Gray, Dark Purple, Sage, Tan |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $129.00
Skipwith Area Carpet - Clearanceā
$129.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Skipwith |
|---|---|
| Colors: | Light Sage, Medium Gray, Dark Purple, Sage, Tan |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























