š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Sonnette Jute Rug - Clearance
| Collection: | Sonnette |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Gray, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.45" |
Select Title
From $41.65
Original: $119.00
-65%Sonnette Jute Rug - Clearanceā
$119.00
$41.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Sonnette |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Gray, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.45" |























