š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Spicewood Premium Area Rug - Clearance
| Collection: | Spicewood |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Cream, Sage, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
| Fringe Length: | 0.5" |
Select Title
From $62.65
Original: $179.00
-65%Spicewood Premium Area Rug - Clearanceā
$179.00
$62.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Spicewood |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Cream, Sage, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
| Fringe Length: | 0.5" |























