š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Livabliss x Our PNW Home Spokane Damask Beige Rug
| Collection: | Spokane |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Dusty Pink, Mustard, Olive, Brick Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Livabliss x Our PNW Home Spokane Damask Beige Rugā
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Spokane |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Dusty Pink, Mustard, Olive, Brick Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























