š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Tapas Wool Area Rug - Clearance
| Collection: | Tapas |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Cream, Medium Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Tapas Wool Area Rug - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tapas |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Cream, Medium Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |























