š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Tigria Ivory 2316 Area Rug - Clearance
| Collection: | Tigris |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary,Farmhouse |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Tigria Ivory 2316 Area Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tigris |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary,Farmhouse |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |























