š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now











Tigrican Charcoal 2329 Area Rug - Clearance
| Collection: | Tigris |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary,Transitional,Farmhouse |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $13.65
Original: $39.00
-65%Tigrican Charcoal 2329 Area Rug - Clearanceā
$39.00
$13.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tigris |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary,Transitional,Farmhouse |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |























