š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Tomai Washable Jute Rug - Clearance
| Collection: | Tomai |
|---|---|
| Colors: | Tan, Beige, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Jute, 50% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.02" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 1.18" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Tomai Washable Jute Rug - Clearanceā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tomai |
|---|---|
| Colors: | Tan, Beige, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Jute, 50% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.02" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 1.18" |























