š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Usonia Machine Woven Frank Lloyd Wright Foundation x LIVABLISS USO-2301 Area Rug
| Colors: | White, Gray, Dark Red |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.47" |
| Fringe Length: | 0.79" |
Select Title
From $45.50
Original: $130.00
-65%Usonia Machine Woven Frank Lloyd Wright Foundation x LIVABLISS USO-2301 Area Rugā
$130.00
$45.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | White, Gray, Dark Red |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.47" |
| Fringe Length: | 0.79" |























