š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Voca Area Carpet - Clearance
| Collection: | Voca |
|---|---|
| Colors: | Purple |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.23" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.27" |
Select Title
From $69.00
Voca Area Carpet - Clearanceā
$69.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Voca |
|---|---|
| Colors: | Purple |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.23" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.27" |























