š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Wadesboro Area Rug
| Collection: | Wadesboro |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.43" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |
Select Title
From $34.65
Original: $99.00
-65%Wadesboro Area Rugā
$99.00
$34.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Wadesboro |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.43" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |























