š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Wakeeney Beige Shag Rug - Clearance
| Collection: | Wakeeney |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 2" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Wakeeney Beige Shag Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Wakeeney |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 2" |























