š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now











Walbridge Faux Silk Rug
| Collection: | Walbridge |
|---|---|
| Colors: | Gray, Light Blue, Light Gray, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Viscose, 30% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Walbridge Faux Silk Rugā
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Walbridge |
|---|---|
| Colors: | Gray, Light Blue, Light Gray, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Viscose, 30% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |























