š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now














Watersmeet Faux Silk Rug - Clearance
| Collection: | Watersmeet |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Light Blue, Medium Brown, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Viscose, 30% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Watersmeet Faux Silk Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Watersmeet |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Light Blue, Medium Brown, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Viscose, 30% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |























