š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








West End Plush Area Rug - Clearance
| Collection: | West End |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Bohemian/Global |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.25" |
| Fringe Length: | 3.2" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%West End Plush Area Rug - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | West End |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Bohemian/Global |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.25" |
| Fringe Length: | 3.2" |























