š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Westbend Area Rug
| Collection: | Westbend |
|---|---|
| Colors: | Taupe |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.46" |
Select Title
From $38.15
Original: $109.00
-65%Westbend Area Rugā
$109.00
$38.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Westbend |
|---|---|
| Colors: | Taupe |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.46" |























