š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Karastan Angelino Pudra Area Rug
| Collection: | Angelino |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Tan, Cream, Denim |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.32" |
$146.65
Original: $419.00
-65%Karastan Angelino Pudra Area Rugā
$419.00
$146.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Angelino |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Tan, Cream, Denim |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.32" |























