š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Karastan Central Valley Tan Area Rug
| Collection: | Central Valley |
|---|---|
| Colors: | Tan, Cream, Gray, Taupe |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Cotton Canvas |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Cotton Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $90.65
Original: $259.00
-65%Karastan Central Valley Tan Area Rugā
$259.00
$90.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Central Valley |
|---|---|
| Colors: | Tan, Cream, Gray, Taupe |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Cotton Canvas |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Cotton Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























