š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Karastan Euphoric Grey Area Rug
| Collection: | Euphoric |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Backing: | Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
$153.65
Original: $439.00
-65%Karastan Euphoric Grey Area Rugā
$439.00
$153.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Euphoric |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Backing: | Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |























