š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Karastan Marseille Multi Area Rug
| Collection: | Marseille |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Gray, Burnt Orange, Blue, Gold, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 59% Acrylic/41% Viscose / Warp: 100% Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $83.65
Original: $239.00
-65%Karastan Marseille Multi Area Rugā
$239.00
$83.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Marseille |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Gray, Burnt Orange, Blue, Gold, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 59% Acrylic/41% Viscose / Warp: 100% Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |























