š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Karastan Paloma Pearl Area Rug
| Collection: | Paloma |
|---|---|
| Colors: | Pearl |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | Face: 56% Wool/44% Polyester / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.01" |
| Styles: | Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.01" |
Select Title
From $244.65
Original: $699.00
-65%Karastan Paloma Pearl Area Rugā
$699.00
$244.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Paloma |
|---|---|
| Colors: | Pearl |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | Face: 56% Wool/44% Polyester / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.01" |
| Styles: | Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.01" |























