



Livabliss Caesar Handmade Surya CAE-1220 Area Rug - Clearance
| Colors: | Navy, Teal, Charcoal, Ivory, Dark Red, Tan |
|---|---|
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.87" |
Original: $690.00
-65%$690.00
$241.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Navy, Teal, Charcoal, Ivory, Dark Red, Tan |
|---|---|
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.87" |













