š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Mcwhorter Area Rug - Clearance
| Collection: | Mcwhorter |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Burgundy, Gray, Dark Purple |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.71" |
Select Title
From $146.65
Original: $419.00
-65%Mcwhorter Area Rug - Clearanceā
$419.00
$146.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Mcwhorter |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Burgundy, Gray, Dark Purple |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.71" |























