






Simpatico Machine Woven Candice Olson x LIVABLISS SPO-1008 Area Rug - Clearance
| Colors: | Gray, Light Gray, Light Blue, Cream |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 80% Wool, 20% Nylon |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.51" |
Original: $1,040.00
-65%$1,040.00
$364.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Gray, Light Gray, Light Blue, Cream |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 80% Wool, 20% Nylon |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.51" |













