š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Safavieh Adirondack Adr183w Area Rug
| Collection: | Safeh |
|---|---|
| Colors: | Sage, Light Gray |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | 55% Polypropylene / 40% Jute / 5% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.37" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $69.65
Original: $199.00
-65%Safavieh Adirondack Adr183w Area Rugā
$199.00
$69.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Safeh |
|---|---|
| Colors: | Sage, Light Gray |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | 55% Polypropylene / 40% Jute / 5% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.37" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |





















