š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Safavieh Brentwood Bnt860m Rug
| Collection: | Safeh |
|---|---|
| Colors: | Navy, Light Gray |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | 60% Polypropylene / 40% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |
Select Title
From $45.15
Original: $129.00
-65%Safavieh Brentwood Bnt860m Rugā
$129.00
$45.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Safeh |
|---|---|
| Colors: | Navy, Light Gray |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | 60% Polypropylene / 40% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |





















