š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Safavieh Heritage Hg278a Wool Rug
| Collection: | Safeh |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Southwestern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $52.15
Original: $149.00
-65%Safavieh Heritage Hg278a Wool Rugā
$149.00
$52.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Safeh |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Southwestern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |





















